Історія компанії

Виробнича фірма «Слобода КО» виготовляє безалкогольні напої та газовану артезіанську воду з 2001 року. Підприємство випускає та реалізує продукцію під власною торговою маркою Слобідська, Добрава.

Місія Виробничої фірми «Слобода КО» – збереження, підтримання та покращення здоров'я і життя Людини. Споживач та його вимоги є основою для прийняття будь-яких рішень на підприємстві.

Принцип компанії – виготовляти тільки ту продукцію, яку хочемо споживати ми самі та наші діти.

Виготовлення води відбувається на одному з провідних підприємств вітчизняної промисловості, розташованному в мальовничому куточку Київської області селищі Червона Слобода.

Виробництво оснащене обладнанням провідних західних фірм, що відрізняється своєю надійністю, точністю та продуктивністю (150 тис. Пляшок на добу). Систему управління якістю на підприємстві сертифіковане на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001. Згідно впроваджених стандартів компанія постійно аналізує зворотній зв’язок від споживачів, постачальників та клієнтів. Всі отримані зауваження та пропозиції менеджмент підприємства розглядає як джерело покращення якості результатів роботи.

Виробнича фірма «Слобода КО» розуміє свою соціальну відповідальність перед суспільством та екосистемою нашої планети. Особливу увагу підприємство приділяє забезпеченню утилізації відходів виробництва (зокрема, сприяння збору та переробці ПЕТ-тари) та ефективному користуванню природними ресурсами.

Висока якість підтримується багаторівневою системою контролю виробничого процесу, здійснюється оперативний контроль акредитованною лабораторією на кожному етапі виробництва та готової продукції.

На одній теріторії з виробництвом розташований вуглекіслотний завод, що забеспечує високу насиченість вуглекислим газом напоїв та безперебійну роботу заводу.

Торговий Дім "Слобода" має власний парк автомобілів для своєчасної доставки нашої продукції. Люди, які працюють у нашій службі доставки, пунктуальні і завжди виконають Ваше замовлення вчасно. Працівники служби доставки води одягнені в уніформу. Кожен наш співробітник несе персональну відповідальність за якість вашого обслуговування.